Akcija

Гранитна паша тава со стаклен капак- PASHA 3120 GRANIT

КАРАКТЕРИСТИКИ

 • Длабок сад со стаклен капак
 • Димензии: 26 x 13 см
 • Волумен: 5,6 л
 • Дебелина на садот: 4 мм
 • Нелеплив внатрешен слој од гранит
 • Нелеплива надворешна гранитна површина
 • Отпорен на висока температура
 • Заштедува енергија благодарение на специјалното дебело дно на садот
 • Погоден за печење во рерна без капак
 • Не е безбедно за миење садови!
 • Додаток: две силиконски навлаки за рачки од топол гранит
Add to Compare
SKU: Pasha 3120 Granit Categories: , ,