Akcija

Цедалка за цитрус – CITRUS JUICER CJ-1000

  • Капацитет на контејнер: 1 л
  • Пластичен транспарентен контејнер со раб од не’рѓосувачки челик
  • Заштитна обвивка
  • 2 конуси за стегање овошје
  • Сито за прилагодување на пулпа
  • Снага: 30 W

 

Add to Compare
SKU: CJ-1000 Categories: ,