Рачен блендер со додаток за пире HBP-610 PURÉE

Блендерот со стапови ќе го направи вашиот престој во кујната многу поубав и овие се карактеристиките што го прават посебен.

Карактеристики:

  • Продолжување на прачка
  • S-сечиво од не’рѓосувачки челик
  • Додаток на пире
  • 5 брзина + функција ТУРБО
  • Должина на кабел: 0,8 м
  • Моќност: 600 W
Add to Compare
SKU: HBP-610 Categories: ,